Journal

Vyhodnotenie súťaže pre statočných

Bratislava, 16. jún 2020
Všetkým ďakujeme za účasť v súťaži a výhercom srdečne gratulujeme.

Bratislava, 16. jún 2020
Počas súťaže sme od našich zamestnancov dostali mnoho zaujímavých príbehov, ktoré sú príkladom nie len pre ostatných kolegov, ale aj pre celé Slovensko. Ďakujeme za prejavenú statočnosť či už hrdinským skutkom, alebo aj tým, že nám o svojom statočnom kolegovi napísali. Rozhodovanie bolo náročné, ale komisia napokon vybrala tie najkrajšie príbehy.

Víťazmi súťaže sa stávajú:

SONY outdoor audio systém získava Eva H. z CS Senec, ktorá hneď na začiatku koronakrízy začala šiť rúška kolegom a ich rodinám. Darovala tak už viac ako 100 rúšok. Momentálne rúška predáva aj cez Facebook a z každého predaného rúška daruje 1 euro na pomoc ťažko chorej Amélii prostredníctvom zbierky Ľudia ľuďom. Knihu 60 dní k novej postave získava za nomináciu Gabika J. 

Bluetooth slúchadlá SONY získava Tomáš H. z CS Senec, ktorý si zapožičal šijací stroj a spolu so svojou manželkou začali šiť rúška nielen pre kolegov v CS Senec a neskôr aj kamarátov, ale aj pre domov seniorov a novorodenecké oddelenie na Antolskej a Trnavskej nemocnici. Knihu 60 dní k novej postave získava za nomináciu Katarína S.

Bluetooth slúchadlá SONY získava aj Norbert M. z predajne vo Veľkom Mederi, ktorý pomáha mladým ľuďom s psychickými problémami prostredníctvom diskusných relácií na rôzne témy ako samovražda, depresia, násilie, alkohol či chronické ochorenie. Na podporu iniciatívy zorganizoval s priateľmi aj verejnú zbierku „The Trevor Project“.

Prenosný reproduktor SONY získava kolegyňa Ľudmila T.  z predajne v Modre, ktorá bez váhania začala po prepuknutí pandémie šiť rúška aj svojim kolegom z predajne. Keď jej došla látka, použila na prípravu rúšok staré BILLA tričká, vďaka ktorým majú na predajni rúška aj s našim logom. Knihu 60 dní k novej postave získava za nomináciu Monika R.

Prenosný reproduktor SONY získava aj Jana G. z oddelenia marketingu, ktorá si v čase korony vysúkala rukávy a rozhodla sa v mene BILLA pomôcť seniorom aj záchranárom. Obvolala neskutočné množstvo spoločností, ktoré darovali potraviny, či iný tovar. Z týchto pripravila stovky balíkov, naložila ich do auta a s úsmevom skrytým pod rúškom ich podala babičke či dedkovi vo dverách. Za nomináciu ďakujeme Kvetoslave K., ktorá sa svojej výhry vzdala v prospech svojej kolegyne.

Knihu 60 dní k novej postave získava Henrieta K. z predajne v Nových Zámkoch, ktorá napísala krásny mail o dobrosrdečnosti a starostlivosti vedúcej predajne Simone D., ktorá za všetkých okolností stojí pri svojich zamestnancoch a na zabezpečenie ich ochrany im ušila rúška.

Všetkým zamestnancom BILLA ďakujeme za to, že sa zapojili a výhercom srdečne gratulujeme.

Ďalšie články