BILLA – V potravinách sa vyznáme

Spoločnosť BILLA, ktorá je súčasťou REWE International AG, prišla na Slovensko spolu so spoločenskými a ekonomickými zmenami.

V novembri 1993 otvorila svoju prvú filiálku a v roku 2018 oslávila 25-ročné pôsobenie na slovenskom trhu. Za ten čas sa stala lídrom v segmente supermarketov, počet predajní sa rozrástol na 150 a zákazníci už nechodievajú do BILLA len zo zvedavosti. Žlto-červené logo BILLA sa stalo zárukou kvality, čerstvosti, lokálnych výrobkov a výhodných nákupov. V BILLA sa v potravinách vyznáme, a preto máme ponuku pre každého.

Sieť supermarketov BILLA je významným zamestnávateľom, ktorý celkovo zamestnáva viac ako 4 500 pracovníkov. Zamestnanci sú dôležitou súčasťou spoločnosti, ich prácu si zamestnávateľ váži a oceňuje. Zamestnaneckú kultúru opierame o štyri základné piliere:

  1. spolu vytvoríme dobrý kolektív,
  2. podporu vám poskytne ústretový vedúci,
  3. často môžete pracovať v blízkosti domova,
  4. šikovnosť a aktivitu zamestnancov dokážeme oceniť.

V supermarketoch priemernej rozlohy 900 m² ponúka BILLA široký sortiment značiek, vrátane vlastných aj diskontných. Dominantnými medzi vlastnými značkami sú cenovo výhodné produkty Clever, výrobky pod značkou BILLA, organické produkty BILLA BIO a domáca Slovenská farma. Rovnako dôležitý je v ponuke podiel čerstvých produktov v oblasti, pečiva, ovocia a zeleniny, lahôdok a mliečnych výrobkov.

Zoznámte sa s vašimi budúcimi kolegami

So zákazníkmi mám priateľský vzťah

Jana Beňová, pokladníčka a predavačka, Zlaté Moravce

Do práce vidím z balkóna

Marianna Hlavsová, vedúca predajne, Poprad

Aj doma si robím vlastné klobásky

Jozef Galeštok, lahôdkár, Prešov