Journal

Rozvíjame rozmanitosť a dávame možnosť rásť

V spoločnosti sa už tisícročia dennodenne stretávame s rôznorodosťou. Vnímame, že každý zastáva inú funkciu a pracuje na inej pozícii. Aj pre nás v BILLA je jednou z hlavných hodnôt diverzita, na ktorej budujeme našu zamestnávateľskú značku. Vážime si rozmanitosť názorov, skúseností a talentov. Veríme, že rôznorodosť nás obohacuje a pomáha nám lepšie porozumieť nášmu zákazníkovi a jeho potrebám.

V BILLA neriešime aké máte vlasy, vierovyznanie, či pohlavie. Pozeráme sa na vaše vnútorné kvality. Veríme, že kvalita je v nás. V ľuďoch. Aj v našej novej kampani okrem toho, že poukazujeme na vnútorné kvality, chceme poukázať aj na celospoločenskú tému diverzity a inklúzie. BILLA je zamestnávateľom bez predsudkov, ktorý si vyberá na základe vnútorných kvalít človeka.

Chceme byť zamestnávateľom, ktorý je otvorený a prístupný pre všetkých. Sme miestom, kde sa každý môže rozvíjať a rásť. Bez ohľadu na to, či práve začínate svoju kariérnu cestu alebo hľadáte nové výzvy. Ponúkame širokú škálu pracovných príležitostí v rôznych oblastiach ako predaj, logistika alebo odborné oddelenia na centrále spoločnosti. Takto spoločne rastieme a budujeme silný BILLA tím, v ktorom má miesto naozaj každý.

Ďalšie články