Journal

Veľtrh kariérnych príležitostí Kariéra EXPO Nitra veľmi úspešný!

EXPO Nitra je za nami a za celú spoločnosť BILLA môžeme povedať, že sme s výsledkom a celkovou návštevnosťou veľmi spokojní. 20. marca 2024 sa na veľtrhu pracovných príležitostí vystriedalo niekoľko tisíc návštevníkov, ktorí hľadali uplatnenie na pracovnom trhu.

BILLA podporila veľtrh ako hlavný partner a ponúkla záujemcom možnosť spoznať spoločnosť bližšie. Počas celého dňa sme sa stretli s niekoľkými stovkami záujemcov, ktorým sme ponúkli možnosť nahliadnuť bližšie do fungovania BILLA. Práca u nás totiž nie je len o mechanickom vykladaní tovaru, či blokovaní za pokladňou. Ponúkame zaujímavé pracovné pozície a možnosť kariérneho rastu.

EXPO v Nitre ukázalo, že o prácu v BILLA majú záujem aj ľudia z iných sektorov. Vďaka našim osvedčeným školiacim programom sa pred nástupom na konkrétnu pozíciu zaškolíte, aby ste mohli začať v podobnom nastavení ako vaši kolegovia a kolegyne, ktorí vám nástup do práce určite spríjemnia a pomôžu vám začleniť sa.

V BILLA vidíme kvalitu v každom aj v potenciálnych budúcich zamestnancoch. Vďaka nim môže naša spoločnosť rásť a stále napredovať. Vnímame výnimočnosť a diverzitu každého z nás, ktorá sa potvrdila aj počas EXPO Nitra, kde náš stánok navštívilo množstvo príjemných ľudí.

BILLA si zakladá na prepracovanom systéme odmien svojich zamestnancov a rôznych benefitoch, ku ktorým patrí napríklad zamestnanecká zľava, benefitová cafeteria, detský tábor pre deti, odmena pri pracovnom a životnom jubileu, rôzne zamestnanecké udalosti či príspevok pri narodení dieťaťa.

Taktiež sa snažíme našich zamestnancov vždy vypočuť a nastavovať pracovné podmienky tak, aby boli v práci čo najspokojnejší.

Dlhodobo máme nastavené štyri základné zamestnanecké piliere: dobrý kolektív, ústretový vedúci/ústretová vedúca, práca za rohom a možnosť vyniknúť. Predstavujú pre nás záväzok a zodpovednosť voči všetkým zamestnancom. Aj takto chceme dať najavo, že nám záleží na tom, ako sa v BILLA zamestnanci cítia a vždy sa snažíme vytvoriť príjemné prostredie na prácu.

Pridajte sa k nám a dajte šancu atraktívnemu dynamickému prostrediu, ktoré vám ponúkne možnosť pracovať na mieste, ktoré si obľúbite.  

Ďalšie články