Journal

Myslieť ekologicky sa vypláca

Spoločnosť BILLA Slovensko je pekným dôkazom, že spraviť niečo pre životné prostredie a zapojiť svojich zamestnancov do projektov a aktivít môže byť skutočne prínosné.

Prišli na to aj samotní zamestnanci, ktorých snaha a iniciatíva nevyšla nazmar a bola odmenená v jednej z interných súťaží. Tá prebiehala koncom  roka 2021 a jej cieľom bolo motivovať jednotlivé predajne a ich tímy, aby prešli modernizáciou a nechali si svoje výplatné pásky posielať elektronickou formou priamo na e-mail. Firma by tak predišla zbytočnému papierovaniu a zároveň by sa jej podarilo úspešne znížiť produkciu odpadu.

Môžeme s radosťou poznamenať, že až šesť predajní z celkového počtu zúčastnených dosiahlo 100 % výsledok. To znamená, že na týchto filiálkach dostáva každý zamestnanec svoju výplatnú pásku e-mailom, a pomáha tak BILLA neplytvať papierom. Komisia zložená z členov oddelení marketingu a ľudských zdrojov žrebovaním rozdelila výhry medzi predajne, kde sa zamestnanci potešili novým kávovarom či príjemnému popoludniu s občerstvením.

Kávovary boli darované prevádzkam BILLA v Svite na Štúrovej 988/104, v Kežmarku na Garbiarskej ulici a Taktiež BILLA v Košiciach – Ťahanovce na Americkej triede 19.

Popoludnie s lahodným občerstvením si zase užili zamestnanci BILLA prevádzok v Hlohovci na Hollého 1, v Trenčíne na ulici Vladimíra Predmerského 2496/1 a v Topoľčanoch na námestí M.R. Štefánika 2291/15.

Víťazom touto cestou srdečne gratulujeme a zároveň ďakujeme za vynaloženú snahu a ochotu robiť tento svet lepším a krajším miestom.

Tím z Kežmarku nový kávovar a zásoby kávy náramne potešili. Hneď ho aj rozbalili a vyskúšali, akú skvelú kávu si budú môcť odteraz vychutnávať.

V Košiciach sa už výhry nevedeli dočkať a len čo kávovar dorazil, začalo sa s prípravou kávičky.

Aj vo Svite nás čakal šťastný výherný tím, ktorý si spoločné ranné pitie kávy vychutná do poslednej kvapky.

Výhercovia z Hlohovca za svoju snahu získali chutné občerstvenie a video. Pozrite si, ako sa tešili z výhry.

Lahodná odmena putovala aj do tímu v Trenčíne.

V Topoľčanoch svoju výhru tiež oslávili príjemným posedením pri chutnom jedle a nápojoch.

Ďalšie články