Journal

Boli sme pri tom!

Celoštátna súťaž v darčekovom balení, ktorú organizuje SOŠ obchodu a služieb Samuela Jurkoviča sa po 18-ty krát konala v Stredisku kultúry v Bratislave. BILLA bola jedným z partnerov súťaže a prispela do súťaže výrobkami BILLA Premium, ktoré boli odovzdané ako odmena víťazom a víťazkám. Súťaž bola výzvou pre mladých študentov a študentky z celého Slovenska, ktorí predviedli svoje zručnosti v balení darčekov.

Ako môžete vidieť na videu, išlo o skutočne jedinečné kreatívne návrhy. Bolo ťažké rozhodnúť o víťazoch, ale napokon odborná porota vybrala troch najlepších a súťažiaci boli odmenení pohármi a vecnými cenami.

Uvedomujeme si, že mladí ľudia potrebujú príležitosti na to, aby získali cenné skúsenosti, ktoré im pomôžu začleniť sa do pracovného procesu čo najrýchlejšie a čo najskôr. Preto je podpora takýchto podujatí pre nás veľkým prínosom. Vieme mladé talenty podporiť a zaujať v skoršom veku a sme tak so študentmi a študentkami v kontakte skôr ako v končiacom ročníku.

V rámci duálneho vzdelávania sa zameriavame na odbornosť a vedomosti, ako aj na schopnosti a zručnosti potrebné pre budúce povolanie študentov a študentiek stredných odborných škôl. Vďaka duálnemu vzdelávaniu môžu študenti získať od začiatku pracovné skúsenosti a nastúpiť na cestu kariérneho rastu pod dohľadom dlhoročných odborníkov. Vďaka tomuto programu má študent alebo študentka u nás garantované miesto, ktoré sprevádzajú rôzne finančné a motivačné benefity. Veľkou výhodou je záruka miesta v stabilnej nadnárodnej spoločnosti, ktorá figuruje na trhu viac ako 30 rokov a stále rastie.

Duálne vzdelávanie má pre nás zmysel a preto dlhodobo spolupracujeme s viacerými školami. Tešíme sa, že sme mohli podporiť aj Celoštátnu súťaž v darčekovom balení a tešíme sa aj na ďalšie podobné súťaže, ktoré podporujú kreativitu v študentoch a dávajú im príležitosť získavať nové skúsenosti v rámci svojej oblasti a zamerania.

Ak chcete zistiť viac o našom programe duálneho vzdelávania navštívte našu stránku www.sikovni.sk/studenti/ a zapojte aj vy vašu školu, či dieťa.

Ďalšie články