Uplatníš sa na týchto pracovných pozíciách

Vedúci predajne

Vedúci predajne

Riadenie a vedenie konkrétnej, zverenej predajňu, v ktorej budeš zabezpečovať prezentáciu sortimentu. Zodpovedať budeš za výber aj vedenie zamestnancov, ktorým budeš zaobstarávať odborný a osobnostný rozvoj. Takisto zabezpečovanie najlepšieho servisu pre zákazníka prostredníctvom implementácie štandardov spoločnosti na predajniach.

Vedúci čerstvých lahôdok

Vedúci čerstvých lahôdok

Na starosti budeš mať komplexné riadenie a vedenie zverených úsekov. Pravidelné zabezpečovanie prezentácie sortimentu v súlade so štandardami. Vedenie početného tímu zamestnancov, ktorým budeš inšpirujúcim lídrom. Súčasťou pozície je taktiež zabezpečovanie kontroly čerstvosti a objednávanie tovaru.

Zástupca vedúceho predajne

Zástupca vedúceho predajne

Zastupovanie vedúceho v čase jeho neprítomnosti. Vedenie zamestnancov k lepším výkonom a zabezpečovanie odborného osobnostného rozvoja. Taktiež budeš mať na starosti dosiahnutie plánovaných hospodárskych výsledkov predajne a zabezpečenie najlepšieho servisu pre zákazníkov.

Zaujala Ťa naša ponuka?

Pre viac informácií o možnostiach študovania v systéme duálneho vzdelávania neváhaj kontaktovať Marcelu Hrancovú prostredníctvom m.hrancova@billa.sk alebo dual@billa.sk.

Ak máš záujem zapojiť sa do nášho programu duálneho vzdelávania, stiahni si prihlášku na vyplnenie alebo ju vyplň online.

Spoločnosť BILLA je súčasťou Slovenskej aliancie moderného obchodu, ktorá ti prináša možnosť duálneho vzdelávania.

Na zamestnancoch nám záleží!

Zamestnanci spoločnosti BILLA majú špeciálne zamestnanecké piliere, ktorými oceňujeme ich kvalitné výkony

Skvelý kolektív

Dobrý kolektív

Neustále podporujeme pozitívneho tímového ducha a pomáhame si navzájom, aby sme spoločne dosiahli najlepšie výsledky. Akceptujeme rôzne návrhy a spoločne sa učíme nové veci, vďaka ktorým sa zlepšujeme. V núdzi spoznáš správneho kolegu a my ťa rozhodne v núdzi nenecháme.

Ústretový vedúci

Ústretový vedúci

Naši vedúci zaškoľujú nových kolegov, pravidelne informujú svoj tím a rozdeľujú prácu podľa priorít. Taktiež povzbudzujú, motivujú a starajú sa o rozvoj všetkých členov tímu. Zohľadňujú individuálne požiadavky a uplatňujú prvky správneho líderstva.

Práca za rohom

Práca za rohom

Predajne sú rozmiestnené po celom Slovensku. Do tebou vybranej predajne to vďaka tomu budeš mať na skok. Pri presťahovaní máš možnosť výberu inej predajne. Prácu si môžeš prispôsobiť a v prípade potreby si skrátiť zmenu.

Možnosť vyniknúť

Možnosť vyniknúť

V spoločnosti BILLA oceňujeme mimoriadny prínos a dávame priestor osobnej iniciatíve a sebarealizácii. Uprednostňujeme povýšenie interných zamestnancov a pravidelne vyhľadávame talenty. Navyše organizujeme mimopracovné aktivity, na ktorých zaručene nebudeš chýbať.