International Management Trainee Program

Odštartuj svoju kariéru!

Hľadáme talenty do medzinárodného programu, ktorý ponúka rôznorodé skúsenosti a otvára dvere do skvelej kariéry.
ITMP

Trainee program, v ktorom vynikneš!

International Management Trainee Program je zameraný na spoznávanie maloobchodu od základov až po špecifické odborné oblasti. V programe prechádzajú účastníci rôznymi fázami a oblasťami obchodu a zároveň spoznávajú spoločnosti patriace do skupiny REWE. Účastníci programu postupne absolvujú školenia v rôznych odborných oddeleniach na centrále na Slovensku, v rôznych maloobchodných predajniach, ako aj stáž v rôznych krajinách skupiny REWE.

Čo ťa čaká?

Počas 16 mesiacov sa zoznámiš s každodenným životom našich predajní, logistiky, ako aj centrály. Zároveň budeš pracovať na inovatívnych medzinárodných projektoch.

Koho hľadáme?

Študentov 5. ročníka a absolventov VŠ, ktorí radi cestujú a zbierajú skúsenosti v zahraničí. Si sebavedomý tímový hráč, s výbornou znalosťou angličtiny, samostatný a vytrvalý?

Čo získaš?

Jedinečnú pracovnú skúsenosť, kontakty a zážitky s inšpiratívnymi kolegami z domova, ako aj zahraničia. A môžeš získať atraktívnu pozíciu v skupine BILLA / REWE.

Pridajte sa k nám!

Viac informácií o programe a možnosti prihlásenia sa, nájdeš na International Management Trainee Program - BILLA s.r.o. | PROFESIA.SK