Zamestnanecká SMS súťaž priniesla výsledky

Posledné 4 týždne sa zamestnanci BILLA postupne zoznamovali so 4 zamestnaneckými piliermi, o ktoré sa opiera zamestnanecká kultúra v BILLA.

Zamestnanecká SMS súťaž priniesla výsledky

Prostredníctvom SMS následne odpovedali na jednoduché otázky a každý týždeň mohli vyhrať zaujímavé ceny ako sú reproduktory či slúchadlá SONY, hracie konzoly PlayStation, či pobyty v ubytovacom zariadení podľa vlastného výberu. Víťazom blahoželáme a teší nás 452 ohlasov zo strany zamestnancov. A čo sme sa dozvedeli?

  1. Dobrý kolektív je zamestnanecký pilier, ktorý považuje za kľúčový 100 % našich zamestnancov.
  2. Ústretový vedúci je pilier, s ktorým sa stretáva až 95 % zamestnancov.
  3. Zamestnanecký pilier Práca za rohom je rozhodujúci pre 50 % zamestnancov BILLA.
  4. Možnosť vyniknúť – so zamestnaneckým pilierom, vďaka ktorému môžu naši zamestnanci kariérne rásť, sa bezprostredne vo svojom okolí stretlo 95 % našich zamestnancov.

Ostatní ľudia si prečítali tieto články

MAZU 2022 – poďakovanie

Rád by som vám všetkým vyjadril veľké ďakujem za to, že ste sa aktívne zapojili do prieskumu spokojnosti zamestnancov MAZU 2022.

Váš názor je pre nás dôležitý

Spoločnosť BILLA si zakladá nielen na spokojnosti svojich zákazníkov. Je pre nás dôležité aj to, aby sa spokojne a šťastne cítili aj naši zamestnanci.

Myslieť ekologicky sa vypláca

Spoločnosť BILLA Slovensko je pekným dôkazom, že spraviť niečo pre životné prostredie a zapojiť svojich zamestnancov do projektov a aktivít môže byť skutočne prínosné.