Takto počas korony nakupuje známy komik

Prečo vždy chlapi z obchodu prinesú niečo iné a to dôležité zabudnú?

Takto počas korony nakupuje známy komik

A čo sa im pri nákupe zeleniny honí hlavou? Nazreli sme do myšlienok známeho standupistu Michaela Szatmaryho. Ten sa nezaprel, a na záver dal všetkým takúto radu hodnú komika.

Tiež ste sa už pristihli, že sa snažíte v obchode otvoriť sáčok v rukaviciach a cez rúško doň ešte aj fúknuť? Nákupy počas korony prinášajú nielen pravidlá, ale aj mnoho úsmevných situácií. Na čom však naozaj záleží je to, aby sme voči sebe boli ohľaduplní. Michael tvrdí, že ak on zvládol použiť dezinfekciu pri vstupe, vyberať potraviny najprv očami až potom rukami, používať rukavice a kliešte pri manipulácii s pečivom, zvládne to naozaj každý. Naostro si takýto nákup vyskúšal v predajni BILLA, ktorá sa snaží pomocou praktických rád na predajni učiť svojich zákazníkov, ako zodpovedne nakupovať a chrániť tak aj ostatných.

Okrem toho pravidelne čistí a dezinfikuje svoje priestory. Ovocie a zelenina sú čerstvé a kontrolované niekoľkokrát denne. Pečivo je pripravované a skladované v oddelených priestoroch a zamestnanci používajú ochranné pomôcky ako rúška a rukavice.

Odpoveď na otázku, o čom Michael pri nákupe rozmýšľa a čo ho počas korony v obchode trápi, nájdete vo videu.

Ostatní ľudia si prečítali tieto články

Pozvánka na Olympijský festival v Šamoríne.

„Príďte si užiť zábavu a pravú Olympijskú atmosféru. Pozývam vás navštíviť náš BILLA stánok na prvom Olympijskom festivale v Šamoríne. “

Na prvom mieste je zodpovedný prístup k práci aj kolegom

O tom, ako každý zamestnanec, ktorý je ochotný podieľať sa na firemnej kultúre a spĺňa kritériá dostane v BILLA šancu napredovať, porozprával vedúci ľudských zdrojov BILLA Peter Lackó.

Takto počas korony nakupuje známy komik

Prečo vždy chlapi z obchodu prinesú niečo iné a to dôležité zabudnú?