Myslieť ekologicky sa vypláca

Spoločnosť BILLA Slovensko je pekným dôkazom, že spraviť niečo pre životné prostredie a zapojiť svojich zamestnancov do projektov a aktivít môže byť skutočne prínosné.

Myslieť ekologicky sa vypláca

Prišli na to aj samotní zamestnanci, ktorých snaha a iniciatíva nevyšla nazmar a bola odmenená v jednej z interných súťaží. Tá prebiehala koncom  roka 2021 a jej cieľom bolo motivovať jednotlivé predajne a ich tímy, aby prešli modernizáciou a nechali si svoje výplatné pásky posielať elektronickou formou priamo na e-mail. Firma by tak predišla zbytočnému papierovaniu a zároveň by sa jej podarilo úspešne znížiť produkciu odpadu.

Môžeme s radosťou poznamenať, že až šesť predajní z celkového počtu zúčastnených dosiahlo 100 % výsledok. To znamená, že na týchto filiálkach dostáva každý zamestnanec svoju výplatnú pásku e-mailom, a pomáha tak BILLA neplytvať papierom. Komisia zložená z členov oddelení marketingu a ľudských zdrojov žrebovaním rozdelila výhry medzi predajne, kde sa zamestnanci potešili novým kávovarom či príjemnému popoludniu s občerstvením.

Kávovary boli darované prevádzkam BILLA v Svite na Štúrovej 988/104, v Kežmarku na Garbiarskej ulici a Taktiež BILLA v Košiciach – Ťahanovce na Americkej triede 19.

Popoludnie s lahodným občerstvením si zase užili zamestnanci BILLA prevádzok v Hlohovci na Hollého 1, v Trenčíne na ulici Vladimíra Predmerského 2496/1 a v Topoľčanoch na námestí M.R. Štefánika 2291/15.

Víťazom touto cestou srdečne gratulujeme a zároveň ďakujeme za vynaloženú snahu a ochotu robiť tento svet lepším a krajším miestom.

  • Tím z Kežmarku nový kávovar a zásoby kávy náramne potešili. Hneď ho aj rozbalili a vyskúšali, akú skvelú kávu si budú môcť odteraz vychutnávať.

  • V Košiciach sa už výhry nevedeli dočkať a len čo kávovar dorazil, začalo sa s prípravou kávičky.

  • Aj vo Svite nás čakal šťastný výherný tím, ktorý si spoločné ranné pitie kávy vychutná do poslednej kvapky.

  • Výhercovia z Hlohovca za svoju snahu získali chutné občerstvenie a video. Pozrite si, ako sa tešili z výhry.
  • Lahodná odmena putovala aj do tímu v Trenčíne.
  • V Topoľčanoch svoju výhru tiež oslávili príjemným posedením pri chutnom jedle a nápojoch.

Ostatní ľudia si prečítali tieto články

MAZU 2022 – poďakovanie

Rád by som vám všetkým vyjadril veľké ďakujem za to, že ste sa aktívne zapojili do prieskumu spokojnosti zamestnancov MAZU 2022.

Váš názor je pre nás dôležitý

Spoločnosť BILLA si zakladá nielen na spokojnosti svojich zákazníkov. Je pre nás dôležité aj to, aby sa spokojne a šťastne cítili aj naši zamestnanci.

Myslieť ekologicky sa vypláca

Spoločnosť BILLA Slovensko je pekným dôkazom, že spraviť niečo pre životné prostredie a zapojiť svojich zamestnancov do projektov a aktivít môže byť skutočne prínosné.