Deti BILLA zamestnancov sa v lete nenudia

Občianske združenie BILLA ľuďom už niekoľko rokov zabezpečuje pre deti zamestnancov BILLA letné tábory, tak denné, ako aj pobytové.

Deti BILLA zamestnancov sa v lete nenudia

Tento rok sme dlhšie nevedeli, či tábory budú kvôli koronavírusovej pandémii. Nakoniec ich organizáciu povolil Úrad verejného zdravotníctva a naše deti strávili krásne chvíle v Kráľovej pri Zvolene na pobytovom tábore. Tento týždeň sú deti už na druhom turnuse. Denne mali možnosť jazdiť na koňoch a starať sa o ne, kúpať sa a konverzovať po anglicky. Krásne prostredie a skvelý tím animátorov umocniť výborné prvé dojmy detí.

„Deti prišli úplne nadšené. Syn s dcérou sa vzájomne prekrikovali pri rozprávaní zážitkov. Vôbec ma neprekvapilo, keď prišla otázka: A pôjdeme aj budúci rok? Ja ako mama, ktorá sa sama starám o deti, veľmi oceňujem tento benefit, pretože pokryť celé prázdniny je naozaj niekedy veľmi ťažké.“

Kvetoslava K., centrála

Tento týždeň začali zároveň aj denné tábory v Bratislave s podtitulkom „Ružinovské dobrodružstvá“.

Ostatní ľudia si prečítali tieto články

Pozvánka na Olympijský festival v Šamoríne.

„Príďte si užiť zábavu a pravú Olympijskú atmosféru. Pozývam vás navštíviť náš BILLA stánok na prvom Olympijskom festivale v Šamoríne. “

Na prvom mieste je zodpovedný prístup k práci aj kolegom

O tom, ako každý zamestnanec, ktorý je ochotný podieľať sa na firemnej kultúre a spĺňa kritériá dostane v BILLA šancu napredovať, porozprával vedúci ľudských zdrojov BILLA Peter Lackó.

Takto počas korony nakupuje známy komik

Prečo vždy chlapi z obchodu prinesú niečo iné a to dôležité zabudnú?