BILLAci sú skvelí futbalisti

Projekt „Futbal v meste“, ktorého generálnym partnerom je občianske združenie BILLA ľuďom, sme slávnostne odštartovali 11. augusta za účasti známych futbalových osobností, našich zamestnancov, médií i verejnosti. Naši zamestnanci si na záver zahrali prvý ročník BILLA ľuďom FUTBAL CUP 2020. Projekt otvorili spoločným slávnostným výkopom prezident ÚLK Ivan Kozák a náš finančný riaditeľ a predseda o. […]

BILLAci sú skvelí futbalisti

Projekt „Futbal v meste“, ktorého generálnym partnerom je občianske združenie BILLA ľuďom, sme slávnostne odštartovali 11. augusta za účasti známych futbalových osobností, našich zamestnancov, médií i verejnosti. Naši zamestnanci si na záver zahrali prvý ročník BILLA ľuďom FUTBAL CUP 2020.

Projekt otvorili spoločným slávnostným výkopom prezident ÚLK Ivan Kozák a náš finančný riaditeľ a predseda o. z. BILLA ľuďom Tomáš Staňo. Počas celého popoludnia prebiehalo množstvo aktivít ako súboj Ligových kanonierov, detí, ďalej vystúpenie futbalových Freestylistov a možnosť vyskúšať si futbal aj cez FIFA Playstation. Na záver podujatia sa odohral premiérový turnaj – BILLA ľuďom FUTBAL CUP 2020. O výbornú atmosféru a športové nasadenie sa postaralo 6 futbalových tímov, zložených z našich kolegov, kolegýň a partnerov. V turnaji nechýbali ani členovia vedenia – Darius Malakauskas a Tomáš Staňo, ktorí predviedli skvelé výkony.

Po dramatických súbojoch a povzbudzovaní fanúšikov si víťazstvo odniesol tím odd. NÁKUP – Juraj Hován, Lukáš Filo a Jožko Zúbek.

Výsledky BILLA ľuďom FUTBAL CUP 2020:

  1. NAKUP: Juraj Hován, Lukáš Filo, Jozef Zúbek
  2. MIX I: Tomáš Staňo, Pali Ščibran, Béďo
  3. MIX II: Darius Malakauskas, Vlado Sedlák, Juraj Boldiš
  4. PARTNERI
  5. TAB: Stano Stančík, Michal Vrba, Peter Sticza, Lukáš Jankula
  6. LADIES: Simona Hanzlíková, Simona Keráková, Zuzka Haladová

Víťazom, ako aj všetkým zúčastneným srdečne gratulujeme! Špeciálny obdiv patrí aj tímu LADIES za skvelé nasadenie. 🙂

Ostatní ľudia si prečítali tieto články

Pozvánka na Olympijský festival v Šamoríne.

„Príďte si užiť zábavu a pravú Olympijskú atmosféru. Pozývam vás navštíviť náš BILLA stánok na prvom Olympijskom festivale v Šamoríne. “

Na prvom mieste je zodpovedný prístup k práci aj kolegom

O tom, ako každý zamestnanec, ktorý je ochotný podieľať sa na firemnej kultúre a spĺňa kritériá dostane v BILLA šancu napredovať, porozprával vedúci ľudských zdrojov BILLA Peter Lackó.

Takto počas korony nakupuje známy komik

Prečo vždy chlapi z obchodu prinesú niečo iné a to dôležité zabudnú?